O nas

O nas

Zabawkarnia to internetowy sklep z zabawkami, stworzony z myślą o każdym, kto chciałby znaleźć się w krainie wyobraźni. Z nutką nostalgii wspominając swoje dzieciństwo i obserwując rozwój swoich pociech, chcemy zapewnić każdemu dziecku odpowiednio dobraną zabawkę.

Załogę sklepu tworzą energiczne osoby, które pomimo młodego wieku, związane są z branżą dziecięcą od kilku lat. Posiadają ogromne doświadczenie i wiedzę w zakresie zabawek.

Naszą misją jest dostarczanie produktów w rodzinnej i przyjacielskiej atmosferze. Chcemy także towarzyszyć dzieciom w ich rozwoju i zarażać innych naszą radością z życia.

Prowadząc sklep chcemy być konkurencyjni, w związku z czym gwarantujemy wysoką jakość oferowanych przez nas zabawek, szybką dostawę, a także fachową obsługę posprzedażową.

Wieloletnie doświadczenie w branży predysponuje nas także do współpracy z placówkami oświatowymi. Oprócz podstawowej wiedzy na temat zabawek, posiadamy takową również w zakresie zabawek edukacyjnych, sensorycznych i motorycznych. Oferujemy swoją pomoc w doborze odpowiednich zabawek do kształcenia specjalnego.

Nowość!!!

Pompujemy balony helem oraz powietrzem. W naszej ofercie znajdą Państwo balony foliowe (metrowe cyfry, postaci z bajek, zwierzęta, okolicznościowe), balony lateksowe, akcesoria do balonów.